VIDEO: Větší než obvykle. Známého ruského volejbalistu vyvedli policisté násilím z letadla

VIDEO: Větší než obvykle. Známého ruského volejbalistu vyvedli policisté násilím z letadla
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: vnitřek letadla
03 / 04 / 2017, 07:30

Být moc vysokým se někdy nevyplácí. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil i známý ruský volejbalista Alexander Kimerov, kterého vyvedli policisté z letadla. Důvod? Jeho výška.

Známý volejbalista ruského Dynama Moskva, který měří zhruba 2,15 metrů proti jeho vůli vyvedli policisté z letadla v sibiřském městě Novyj Urengoj. Nyní se však přesvědčil, že jeho výška nemusí být vždy výhodou.

Letušky považovaly Kimerova za příliš ,,vysokého", aby mohl absolvovat let ze Sibiře. Vadilo jim také, že volejbalista blokoval uličku mezi sedadly svými dlouhýma nohama.

Na sociální síti Kimerov vyjádřil svůj údiv nad tím, z jakého důvodu mu bylo znemožněno odletět. Kritizoval nekompetenci policistů, kteří jej vyvedli z letadla ven.

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.