Video: Vězni v texaské věznici zachránili dozorce před smrtí

Video: Vězni v texaské věznici zachránili dozorce před smrtí
Autor fotografie: Screenshot YouTube
16 / 07 / 2016, 11:45

Osm vězňů s pouty na rukách bylo svědky toho, jak se vězeňský dozorce zhroutil na židli. Jen několik okamžiků poté, co prý s nimi ještě žertoval.

Nečekali a vyvrátili dveře cely a snažili se mu pomoci. Jeden z vězňů zjistil, že už nedýchá a pomocí vysílačky zavolal o pomoc. Vězni se obávali, že na ně vtrhnou ostatní dozorci se zbraněmi, ale v tu chvíli prý mysleli jenom na to, jak mu zachránit život.

"Je to dobrý chlap," uvedli vězni.

Za chvíli přiběhli další strážní a poskytli kolegovi první pomoc, záchranáři potom uvedli, že muž dostal infartk myokardu. Zdroj: inquirer.net

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.