Video: Vítejte v pekle, tohle je válka v Aleppu

Video: Vítejte v pekle, tohle je válka v Aleppu
Autor: William Proby Public Domain|Popisek: Ulice zničeného Aleppa
31 / 10 / 2016, 14:30

Aleppo je jedno z nejstarších "dosud existujících měst" nejen Blízkého Východu, ale na celém světě. Během své dlouhé historie bylo významným obchodním a dopravním centrem. jeho význam si uvědomovali Chetité, Asyřané, Řekové i Římané, kteří ho postupně ovládali.

Jak vypadá kdysi slavné město nyní, po několika letech války v Sýrii ukazují tyto záběry. Záběry pořízené na ulicích, z dronů ukazují likvidaci města téměř dvakrát většího, než je Praha (reklama na začátku videa se nedá přeskočit).

Takhle válka vypadá ...

Zdroj: Funker530

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace