(VIDEO) ''Von s vrahmi!'' kričtali demonštranti na summite G7 v Taliansku, polícia tvrdo zasiahla

(VIDEO) ''Von s vrahmi!'' kričtali demonštranti   na summite G7 v Taliansku, polícia tvrdo zasiahla
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
11 / 04 / 2017, 07:00

Medzí políciou a demonštrantmi počas summitu G7 v meste Lucca v severnom Taliansku vypukli konflikty.

Na tomto summite sa stretli predstavitelia jednotlivých krajín, s cieľom diskutovať o naliehavých medzinárodných otázkach, vrátane ďalších možných protiruských sankcií.

Demonštranti si pripravili aj viacero plagátov, bannerov. Na jednom z nich sa písalo ''Toskánsko proti G7- von s vrahmi,'' na ďalšom napríklad ''milióny eur za vaše vojenské výdavky.''

Zábery internetovej televízie RuptlyTV ukazujú, ako polícia ozbrojená obuškami a štítmi nabehla medzi demonštrantov. Ihneď nato vypuklo viacero konfliktov, dôsledkom ktorých bolo množstvo zranených a zadržaných.

Konflikty si vyžiadali aj najmenej 5 zranených policajtov, informuje server Rt.com.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace