VIDEO: Vyhodil pasažéra z autobusu a ještě ho nakopl. V Liverpoolu ,,úřadoval" šílený řidič

VIDEO: Vyhodil pasažéra z autobusu a ještě ho nakopl. V Liverpoolu ,,úřadoval&quote; šílený řidič
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: řidič autobusu
09 / 04 / 2017, 18:00

V britském Liverpoolu došlo k fyzické potyčce řidiče s cestujícím.

Ten si z ní odnesl velmi nepříjemné zážitky. V Liverpolu došlo v autobusu k fyzickému napadení cestujícího řidičem. Z videa je patrné, že muž nejprve nastoupí do autobusu a několikrát bouchne do kabiny, kde sedí řidič. Ten nejprve na pasažéra křičí, aby z autobusu vypadl, a když odmítá, tak mu v tom ,,pomůže".

Na ulici ho ještě za smíchu a potlesku ostatních cestujících kopne do břicha. Zaměstnavatel řidiče už měl pro řidičovo chování méně pochopení a přes svého mluvčího vzkázal, že incident, který bude zahrnovat pohovor s řidičem, bude důkladně vyšetřen.

 psali jsme:

VIDEO: Muslimský mladík bezdůvodně napadl řidiče autobusu. Ten si to nenechal líbit a agresora tvrdě ztrestal

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace