Video: "Z Bílého domu i Kremlu budeme volat Alláhu Akbar!" tvrdí palestinský duchovní

Video: &quote;Z Bílého domu i Kremlu budeme volat Alláhu Akbar!&quote; tvrdí palestinský duchovní
22 / 09 / 2016, 06:30

Extrémistický palestinský duchovní uvedl před shromážděním muslimů, že jim Alláh přislíbil Bílý dům i ruský Kreml. Islám není náboženství míru.

Šokující záběry kázání muslimského duchovního z minulého týdne jsou živnou půdou pro další extrémismus na Blízkém východě, píše britský deník express.co.uk.

Klára Samková: "Islám je globálním ohrožením celého světa. Je potřeba se ním vypořádat"

Během svého nenávistného projevu v mešitě al-Aksá v Jeruzalémě, jednoho z nejposvátnějších míst islámu, také uvedl, že Alláh vyhodí do vzduchu všechna města po celé Americe. Radikální klerik předpověděl, že jednoho dne bude "stát na střeše Bílého domu a křičet Alláhu Akbar! Po tom, co muslimové vyplení USA".

Bývalý pražský imám varoval muslimy: "Účast na křesťanské bohuslužbě je odpadlictví od víry"

Mezi další "perlami" jeho kázání je třeba tvrzení, že je "povinností muslimů vzít si všechno, co jim náleží." To podle něj znamená, že "muslimové převezmou vládu nad USA a celým Západem", protože Alláh "slíbil muslimům, že islám ovládne celý svět." 

V islámu jsou velmi silné prvky násilí, není to žádné bratrské a přátelské náboženství

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.