VIDEO: Za hranou? „Ovar“ okomentoval Feri fotku Zemana

VIDEO: Za hranou? „Ovar“ okomentoval Feri fotku Zemana
13 / 01 / 2017, 09:30

TOP09 prezentovala na stranickém facebookovém profilu bloggerské video korunního prince předsedy Miroslava Kalouska Dominika Feriho. Ten popsal s ve svém příspěvku fotografii prezidenta republiky Miloše Zemana slovem „ovar“

 

Teplický radní Dominik Feri (TOP09) známý svým afro účesem a satirickými komentáři se zase pustil do křížku s prezidentem Zemanem. Ve svém posledním videu, kde narovnává mýty a polopravdy o Evropské unii, si dovolil do sestřihu obrázků o zabijačce irelevantně vložit prezidentovu fotku, jejíž zobrazení bylo doprovázeno komentářem ovar.  

 

                                Zmínka "Ovar" je v čase 1:49

 

Ani Miroslav Kalousek, známý Zemanův sok, si nedovolil takovýmto způsobem veřejně urážet prezidenta a oba pánové nikdy nepouštěly spory do osobní roviny a urážek. Jejich politické souboje se vedly sice v břitkém sarkasmu, ale vždy v duchu fair play. Za všechny jmenujme jen Kalouskův komentář při Zemanově škobrtnutí u korunovačních klenotů. „Dnes jsem slyšel, že chybělo málo a ke korunovačním klenotům, koruně, žezlu a jablku přibyla ještě šavle,“ jak poznamenal jízlivě anebo Zemanovu reakci na Kalouskovu snahu dostat se na demonstraci na Hradčanské náměstí s Tibetskou vlajkou v ruce slovy. „ Pokud jde o pana Kalouska, až se budu chtít podívat na dobrého šaška, půjdu do cirkusu.“

čtěte také:  Výsluhy se už nebudou zdaňovat. Prezident podepsal novelu zákona

hanobení neprošlo

Skupina poslanců v listopadu navrhla, aby za veřejné hanobení prezidenta hrozilo až roční vězení, peněžitý trest nebo propadnutí věci. Autoři z řad poslanců ČSSD, ANO, KSČM a Úsvitu byly přesvědčeni o preventivním účinku, postihy by podle nich měly spíš „výchovný charakter“. Předloha ale vzbudila odmítavé reakce části politiků včetně premiéra Bohuslava Sobotky a návrh byl nakonec stažen.

více zde: Trestný čin hanobení prezidenta republiky? Návrat do rané doby normalizační...

 

dobrej účes 

Feri dlouhodobě kritizuje Zemana kvůli jeho postojům, zváště pak v otázce imigrace. V minulosti vyčetl prezidentovi, že přijal záštitu nad seminářem o imigraci, kde seděli panelisté z Bloku proti islámu a dotázal se hlavy státu, proč raději neudělila záštitu nad jeho oslavou narozenin. Zeman následně ve video rozhovoru pro deník Blesk pochválil Ferimu účes a vzkázal mu, že mu udělí záštitu, až něco v životě dokáže.

 

psali jsme:

Forejt ve Vatikánu? Arcibiskupství: Není to naše věc

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace