Video: Záběry z bojů mezi syrskou armádou a islámisty u Aleppa

Video: Záběry z bojů mezi syrskou armádou a islámisty u Aleppa
Autor: YouTube/screenshot|Popisek: Záběry z islamistického dronu
06 / 04 / 2016, 16:45

Útok bojovníku fronty an-Nusrá na syrské jednotky u Aleppa zaznamenaly kamery i na dronu.

Fronta an-Nusrá, napojená na teroristickou organizaci Al-Káida, před dnešní ofenzívou syrské armády se v neděli pokusila obklíčit syrské vojáky a šíitské polovojenské skupiny v blízkosti strategického Talat al-'Iss, jižně od Aleppa. Nejdříve vyslala tři sebevražedné útočníky, z nichž jeden byl rodilý Albánec. 

Následující video dokumentuje boj mezi an-Nusrá a syrskými jednotkami. Kamery jsou instalovány na tancích a obrněných transportérech a také na dronu, který má dokumentovat celou akci.  

Zdroj: funker530.com, liveleak.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace