Video: Záběry z ruské základny v Latakii

Video: Záběry z ruské základny v Latakii
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Su-34 na dráze v Latakii
03 / 10 / 2015, 00:15

Televize Russia Today přinesla záběry z ruské letecké základny v Latakii.

Exkluzivní video ukazuje provoz na mezinárodním letiště al-Assad v Latakii, kde je umístěný kontingent asi 36 bojových letadel z Ruska.

Zajímavé je, že ze všech letadel byla odstraněna rudá hvězda, tedy standardní znak ruského letectva. Můžeme se jen domýšlet, zda to není z důvodů případného sestřelu nebo havárie stroje, aby znak nebyl v TV přenosech a na sociálních sítích. 

A zde odkaz na fotogalerii z ruské základny na Twitteru

#Syria

A kde Rusové útočí ukazuje tato interaktivní mapa:

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.