VIDEO: Zabiju tě! Na palubě letadla se strhla rvačka mezi dvěma muži. Ránu schytala i letuška

VIDEO: Zabiju tě! Na palubě letadla se strhla rvačka mezi dvěma muži. Ránu schytala i letuška
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: rvačka
03 / 05 / 2017, 18:00

Na palubě letu z Tokia do Los Angeles došlo ke rvačce dvou mužů, kteří si vyhrožovali smrtí.

Na palubě letadla společnosti All Nippon Airway, které mělo namířeno z Tokia do Los Angeles, došlo ke rvačce dvou mužů, kteří se z neznámých důvodů ,,zasypali" pěstmi.

Do ,,pěstního" sporu se posléze zapojila i letuška, která se snažila oba muže od sebe odtrhnout. To se jí po krátké chvilce podařilo. Za krátkou chvíli však boj pokračoval dál a jednu ránu ,,schytá" i letuška.

Podle svědků došlo ke rvačce těsně před odletem. Svědkové incidentů také potvrdili, že muž v červené košili se najednou otočil k druhému muži sedícímu v řadě za ním a měl mu říct, ,,že ho zabije". Útočník byl z letadla po rvačce vyveden a zatčen. Důvody ,,pěstního zápasu" však nejsou zatím známé. 


související: Koupil si letenku, zkrvaveného ho vyvlekli z letadla. Ředitel aerolinek postup chválí

 

Zdroj: rt.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.