Video: Závod Lamborghini Huracan a Su-27

Video: Závod Lamborghini Huracan a Su-27
Autor fotografie: Redakce|Popisek: Kdo z koho
13 / 02 / 2016, 12:30

Tohle se může opravdu stát jen v Rusku, nebo to alespoň podle použitého letadla vypadá jako Rusko. Kdo zvítězí? Lehký Huracan, nebo dvoumotorový stíhač?

Lamborghini Huracan má motor o objemu 5,2 litru a výkonu 449 kW při 8 250 otáčkách. Maximální rychlost je 325 km/h a hmotnost 1 422 kilogramů.

Su-27 oproti tomu váží necelých 17 000 kilogramů a je poháněn dvěma motory Saturn/Ljulka AL-31F s přídavným spalováním, každý o tahu 75,22 kN...

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace