VIDEO: Zběsilý teenager pobodal v Austrálii učitelku a dva studenty

VIDEO: Zběsilý teenager pobodal v Austrálii učitelku a dva studenty
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: útok nožem
03 / 02 / 2017, 15:00

Teenager zaútočil na učitelku a dva spolužáky.

Učitelka a dva žáci střední školy v v australském Sydney skončili ve čtvrtek v nemocnici po útoku studenta nožem.

U útočníka, který byl na místě činu zatčen, se našly tři nože a sekáček na maso. Svědek, který byl ve třídě v momentě útoku, vypověděl, že útočník čekal až přijdou ostatní studenti do třídy na ranní registraci. Pak jej ale v jednom momentě ,,popadl amok" a pobodal dva studenty včetně své učitelky. Po činu ,,jednoduše" odešel.

 

Škola čin studenta nechápe, protože byl ve třídě velmi oblíben.  Šestnáctiletý pachatel  vinu odmítá.

Podle sydneyské policie nemá tento útok nic společného s terorismem a jedná se o pouze lokální záležitost. Mladík je nyní ve vazby a čeká jej série výslechů. 

 

 psali jsme:

Muž s nožem pobodal pět ve Francii pět lidí. Neskončil ve vězení, ale na psychiatrii

Afghánský migrant brutálně pobodal křesťanskou ženu, protože četla z Bible. Trpím osobními problémy, řekl policii

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace