Video: Zbraně pro vášnivé střelce

Video: Zbraně pro vášnivé střelce
Popisek: Zbraně Jirkovský
28 / 02 / 2018, 17:30

Mezi lidmi v České republice je přes 800 tisíc zbraní a každým rokem jejich množství narůstá. Stejně jako počet držitelů zbrojních průkazů, jimž stát umožnil legálně se procházet po ulici s pistolí na opasku. Těch je přes 300 tisíc a jejich počet rovněž stále roste. Patříte, nebo chcete patřit mezi ně?

Je potřeba si uvědomit, že každé použití střelné zbraně proti člověku, s sebou přináší těžké zranění nebo smrt útočníka. Jednou vypálenou střelu již nejde zastavit a vy musíte nést nejenom právní důsledky, ale také musíte být připraveni se psychicky vyrovnat s tím, že jste někoho zranili nebo dokonce zabili. Zmáčknout spoušť je jednoduché ve filmu, ale v reálném životě to tak není a ne každý to dokáže.


Toto je velmi důležité, protože od tohoto rozhodnutí se budou ubírat vaše kroky dál. Každá skupina je spojena s určitými typy zbraní. Pro lepší představivost se naše youtuberka šla podívat do obchodu se zbraněmi na nejlepší sběratelské kousky. Jaká je vaše oblíbená zbraň?

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.