VIDEO: Žena najela autem do davu lidí poté, co ji zasáhla mrtvice

VIDEO: Žena najela autem do davu lidí poté, co ji zasáhla mrtvice
Autor: Screenshot YouTube
24 / 07 / 2016, 10:00

Při neštěstí nebyl jako zázrakem nikdo usmrcen.

Dramatický moment se odehrál v thajském Bangkoku v chrámu Erawan. Na populárním poutním místě, kde stojí významná svatyně, se sešel hlouček lidí, když v nestřeženou chvíli najela nekontrolovatelně řidička do davu potom, co utrpěla mrtvici. Zranila 6 lidí, většinou cizinců z Indonésie, Singapuru nebo Číny.

Na videu je vidět, že řidička proráží bránu ke chrámu a bere sebou vše, co jí stojí v cestě. Po děsivě vypadajícím incidentu byla řidička převezena do nemocnice. S ní cestovala v autě její dcera, ale její zdravotní stav zatím není znám.

V prvním momentě si lidé i některá místní média myslela, že jde o sebevražedného atentátníka, což se nakonec nepotvrdilo.

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace