Video: Žena zastřelila ozbrojeného zloděje, další dva v panice utekli

Video: Žena zastřelila ozbrojeného zloděje, další dva v panice utekli
Autor fotografie: Screenshot YouTube
24 / 09 / 2016, 14:00

Ženu v jejím domě v Gwinnett County nedaleko Atlanty v americké Georgii překvapili minulý pátek kolem 4 hodiny ráno tři ozbrojení lupiči.

Díky instalovaným kamerám věděla, kde se pohybují, sebrala legálně drženou zbraň a úspěšně se jim ubránila. Mezitím ještě stačila přivolat policii.  Dva zahnala na zběsilý útěk, třetího zastřelila před domem. 

Žena zastřelila mladého černocha, který se vloupal do jejího domu

Místní šerif uvedl, že zbraň použila oprávněně, k ochraně svojí a svého majetku. Policie teď doufá, že se díky zveřejněným záběrům kamer podaří identifikovat i zbývající dva zloděje. Zdroj: wsbtv.com


Vlastnit zbraň je nezadatelné právo svobodného občana. To jen otroci ve staré Spartě nesměli mít zbraně

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.