VIDEO: Znechucení, drtivá kritika, pohoršení. Moderátor CNN snědl lidský mozek

VIDEO: Znechucení, drtivá kritika, pohoršení. Moderátor CNN snědl lidský mozek
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: CNN
12 / 03 / 2017, 10:00

Moderátor CNN snědl ve svém pořadu lidský mozek a vyvolal tím velké pohoršení.

Moderátor CNN Reza Aslan se rozhodl při mapování hinduistické sekty Aghóriů sníst pečený lidský mozek, aby se zavděčil svým hostitelům. Na svůj twitterový účet pak poznamenal, že chutnal jako uhel. Aghóriové běžně jedí lidské maso, mozky, lidské výkaly nebo pijí vodu z lidských lebek.

Po odvysílání pořadu však Aslan nesklidil obdiv, že svůj nebezpečný výlet přežil, ale naopak drtivou kritiku a pohoršení. Ta přišla od diváků CNN, kteří jsou znechuceni tím, co Aslan udělal, ale i od hinduistů, kteří si stěžovali, že Aghóriové jsou hinduistická sekta a nereprezentují tento náboženský směr.

Natáčení bylo podle Aslana, který si za svým ,,činem" stojí, nebezpečné jak pro něho, tak pro celý štáb. Aghóriové mu totiž vyhrožovali, že pokud při ,,rituálu" jezení mozku bude moc mluvit, tak mu uříznou hlavu.

 

 

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace