VIDEO: Zničili jsme tanky Leopard 2, chlubí se Kreml. Jsou to pouze kombajny, potvrzují ruští vojenští blogeři

VIDEO: Zničili jsme tanky Leopard 2, chlubí se Kreml. Jsou to pouze kombajny, potvrzují ruští vojenští blogeři
Autor fotografie: foto: redakce|Popisek: Leopard 2A7 (ilustrační obrázek)
07 / 06 / 2023, 08:45

Ruské ministerstvo obrany ukázalo video, na němž mají ničit vojáci tanky Leopard 2, dodávané ukrajinským obráncům. Nicméně podle ruských vojenských blogerů jde o kombajny, nikoliv tanky.

Ruské ministerstvo obrany se sice holedbá tím, že se okupantům podařilo zničit tanky Leopard 2, které dodávají západní spojenci Ukrajině, nicméně jak potvrdili posléze ruští vojenští blogeři, jedná se o kombajny a nikoliv tanky. Z nepříliš kvalitního videa je sice vidět silueta, která však svým tvarem neodpovídá Leopardu 2, a s největší pravděpodobností je to opravdu jen zemědělský stroj. Trefa do černého se tady nejspíše nekonala.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.