VIDEO:Další střelba v Mexiku: Patnáctiletý teenager postřelil čtyři lidi, pak zabil sebe

VIDEO:Další střelba v Mexiku: Patnáctiletý teenager postřelil čtyři lidi, pak zabil sebe
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: střelba
19 / 01 / 2017, 08:15

V Mexiku došlo k další střelbě, tentokrát ve škole.

V mexickém městě Monterrey zaútočil patnáctiletý student Federicko Guevara pistolí na svou učitelku a tři spolužáky. Všichni z nich jsou ve vážném stavu. Po plánovaném krveprolití, k němuž shodou náhod nedošlo, se student zastřelil.

Motiv střelce, který byl v péči školního psychologa kvůli depresím, policie zatím vyšetřuje.

Podle agentury Reuters student začal pálit na učitelku a studenty v momentě, když učitelka začala vybírat písemné práce studentů. To ostatně je vidět i na videu. Střelec se pak po krvavé spoušti chce zastřelit, ale zjistí, že mu došly náboje. Potom, co si znovu nabije pistoli, spáchá sebevraždu.

psali jsme:

Střelba před americkou ambasádou v Ankaře

(VIDEO )Ochranka klubu měla výstřely za ohňostroj: Střelec zabil čtyři lidi v Mexiku

 

Zdroj: reuters.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.