Video/Dron zachytil katastrofu v Číně

Video/Dron zachytil katastrofu v Číně
Popisek: Trosky budov ještě stále hoří
13 / 08 / 2015, 13:45

Po ničivých explozích v čínském městě Tchien-ťin zaplavily sociální sítě fotografie a videa z místa neštěstí. Podívejte se na letecké záběry pořízené dronem.

Desítky mrtvých a stovky zraněných si vyžádaly výbuchy, které vznikly ve skladu na ukládání nebezpečných materiálů v průmyslové zóně Tchien-ťin. Poslední čísla hovoří o 44 mrtvých a váce než 500 zraněných.

Místo zkázy natočil z ptačího pohledu také bezpilotní letoun:

Zdroj: BBC

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace