VIDEO: Jeden z milenců orlandského střelce byl nakažen virem HIV, proto Mateen střílel, soudí jeho ex-milenec

VIDEO: Jeden z milenců orlandského střelce byl nakažen virem HIV, proto Mateen střílel, soudí jeho ex-milenec
Autor fotografie: redakční databáze|Popisek: střelba
23 / 06 / 2016, 18:30

Omar Mateen měl vraždit z pomsty, prozradil v interview pro španělskou televizi Univision jeden z jeho ex-milenců.

Podle muže, který se v rozhovoru představil jako Miguel, a jenž měl udržovat s orlandským zabijákem Omarem Mateenem intimní vztah, prozradil, že Mateen vraždil z pomsty. Před svým činem, kdy zabil 50 lidí v orlandském gay klubu, se měl dozvědět, že jeden z jeho dalších milenců byl nakažen virem HIV. To byl podle Miguela bezprostřední podnět k tomu, co následovalo potom. Zároveň tak host interview potvrdil, o čemž média řadu dní spekulovala - Mateen byl gay. 

Potom, co se měl Mateen tuto zprávu dozvědět, řekl prý údajně Miguelovi, že je ,,přinutí za to zaplatit (homosexuály)". Pomsta tak měla být hlavní pohnutkou střelby v gay klubu, nikoliv ,,náhodný masakr" v klubu, který by si předtím Mateen pro svůj čin vybral. Mateen se prý často svěřoval Miguelovi se svými důvěrnými problémy po dobu, co udržovali intimní poměr, což bylo od října do prosince minulého roku.

Miguel potvrdil, že Mateen byl dokonce pravidelným návštěvníkem gay klubu Pulse. Byl prý zmateným mužem, který často pil a možná ani nepřijal svou homosexualitu. Potom, co se dozvěděl, že Portoričan, s nímž paralaleně udržoval intimní vztah, je nakažen virem HIV, propadal podle Miguela stavům zuřivosti. Odtud už byl jen krůček k tomu, co se stalo potom - jednomu z největších krveprolití v dějinách USA.

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace