VIDEO:,,Muslim" v Olomouci vyřval náměstí: Kříže, kostely, Vánoce, nic z toho už nebude!

VIDEO:,,Muslim&quote; v Olomouci vyřval náměstí: Kříže, kostely, Vánoce, nic z toho už nebude!
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: muslimové
16 / 01 / 2017, 10:00

Na vánočním trhu v Olomouci vyvolal pozdvižení ,,muslim", který křičel do překvapeného davu Alláhu akbar! a další ,,provokativní" hesla související s islámem.

Tím ,,muslimem" byl podpraporčík v záloze Martin Zapletal, který se záměrně převlékl za saúdskoarabského šejka. Zapletal je známý veřejnosti tím, že ukázal holý zadek na projíždějící americký konvoj, který projížděl Českou republikou v červnu loňského roku. Proti ,,výtržníkovi" pak zasahovala policie.

Zapletal pro server parlamentnilisty.cz vysvětluje motivaci svého jednání. Zapletal chtěl především upozornit v rozhovoru na letargii české společnosti. Chtěl také předtím, než byl zadržen policií, zaznamenat různé názory lidí na vánočním trhu.

Co je možná nejdůležitější, islám považuje za zločinnou ideologii, jež je srovnatelná s nacismem. ,,Ideologii islámu považuji za stejně zločinnou jako ideologii nacismu. Islám a jeho projevy je nutno postavit mimo zákon stejně jako nacismus," v rozhovoru uvedl Zapletal.

Ten chce v České republice rozproudit širší diskusi o zákonu, který by postavil islám mimo zákon. Na rozdíl od křesťanství podle jeho názoru islám nesměřuje k demokracii a rovnoprávnosti a v čase se nevyvíjí. ,,Netřeba rozebírat vše. Dle Ústavy jsou si lidé rovni ve svobodách i vyznání. Jestliže ale islám staví ženu na nižší úroveň než muže, už to odporuje naší Ústavě. Stejně tak jsou pro islám jiná náboženství nepravá. Nevěřící lidé pro vyznavače ideologie islámu nemají žádnou hodnotu," prohlásil bývalý policista.

Rozhovor se potom stočil na téma terorismu. Útok v Berlíně prý Zapletal předpovídal již před Vánoci v roce 2015 a byl předvídatelný. Podle něho testují teroristé, kam až mohou zajít, přičemž nebezpečí přirozeně vzrůstá tím více, čím se do Evropy dostává více těchto teroristů. Vinu mají z jeho pohledu politikové, kteří nedělají nic, aby násilí zabránili.

psali jsme: 

Český veterán ukázal americkému konvoju holý zadok

 

 

Zdroj: parlamentnilisty.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.