Video/Při útěku z věznice Port of Spain zabili zločinci člena ostrahy

Video/Při útěku z věznice Port of Spain zabili zločinci člena ostrahy
27 / 07 / 2015, 10:00

Z věznice v ostrovním státě Trinidad a Tobago v Karibském moři utekli minulý týden tři vězni. Dva z nich byli zastřeleni, třetí se vzdal.

Christopher Selby, přezdívaný "Monster", se včera vzdal po té, co jeho ostatní dva komplicové byli na útěku zabiti. Allan Martin byl zastřelen policií před místní nemocnicí v Port of Spain a Hassan Atwell byl nalezen také mrtvý. Podle všeho se nejednalo o práci policie, ale o vraždu.

Při útěku vězni použili zbraně a zabili jednoho z členů vězeňské stráže. Policie nyní vyšetřuje, jak se kriminálníci dostali ke střelným zbraním.

Podívejte se na videozáznam z bezpečnostní kamery, který zachytil útěk vězňů:

Zdroj: CNN

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace