Videožurnál SM: Jak poznat nový policejní superb

Videožurnál SM: Jak poznat nový policejní superb
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Škoda Superb
10 / 02 / 2018, 08:30

Vážení čtenáři, sledujete další Videožurnál Security Magazínu tentokrát o nových policejních Superbech.

Nedávno převzala Policie ČR prvních 19 z celkem 38 nových služebních Superbů pro potřeby dopravní policie. Jsou to speciály, které dokáží zrychlit z 0 na 100 za 5,8 sekundy a omezovač rychlosti mají nastaven na 250 km/h.

Nová policejní auta jsou velmi nenápadná a bude velice těžké je v běžném provozu poznat. Navíc mají opravdu výbornou výbavu:

- nezávislé kamerové systémy

- měřiče rychlosti za jízdy i v klidu

- automatická kontrola SPZ

A spoustu dalších vymožeností

Lze tedy tyto nové silniční predátory nějak v běžném provozu poznat?

Lze.

Jde o maličkost, které si však okamžitě všimnete. Je to nápadně dlouhá anténa na střeše, která se u normálních aut nevyskytuje. Leda byste byli radioamatéři. Více se o nových Superbech pro dopravní policii dozvíte v našem Videožurnálu SM.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Historie - vnímáme dějiny v souvislostech a nadhledem. Sledujte nejdůležitější okamžiky historie. S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace