Videožurnál SM: Jsou kauzy Šuman a Čapí hnízdo propojeny?

Videožurnál SM: Jsou kauzy Šuman a Čapí hnízdo propojeny?
Autor fotografie: twitter Šuman|Popisek: Skupina Šuman
01 / 02 / 2018, 14:30

Vážení čtenáři, sledujte další Videožurnál Security Magazínu, tentokrát věnovaný kauze Šuman.

Kdo by si říkal, že po prezidentských volbách se budou probírat hlavně prezidentské volby, se mýlí. V centru dění se objevuje zpátky téma sestavení vlády v druhé volbě.

psali jsme: Exkluzivně: Rozkrytí kauzy Šuman. Odposlechy jsou důsledkem aféry Čapí hnízdo, tvrdí autor analýzy

Security magazin má k dispozici rozsáhlou analýzu, kterou zpracoval advokát a analytik JUDr. Karol Hrádela. Podle ní jsou kauzy Šuman a Čapí hnízdo zřejmě propojeny a není vyloučeno, že vznikly na politické zadání. Více se dozvíte v našem dalším Videožurnálu SM.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence  - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.