Videožurnál SM: Kauza polonahá aktivistka a Miloš Zeman

Videožurnál SM: Kauza polonahá aktivistka a Miloš Zeman
23 / 01 / 2018, 18:00

Vážení čtenáři, dnes se pojďme podívat na jednu známou kauzu z jiných úhlů pohledu.

Možná si to nikdo neuvědomil, ale české soudy ukázaly, že když se chce, tak to jde. Za skoro 48 hodin byla obviněna ukrajinská aktivistka Angelina Diašová a odsouzena za výtržnictví na 3 měsíce s odkladem na rok a na rok také vyhoštěna ze země.

Pojďme, řečeno s Járou Cimrmanem, přestat ohmatávat boule koní policejních fiakrů, tedy zjišťovat, který z bodyguardů měl vyskočit první, kdo měl co zalehnout a pokusme se zjistit, kde se u nás aktivistka vzala, co reprezentuje a o co vlastně v tomto případě jde.

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.