Videožurnál SM: Požár hotelu v Náplavní ulici

Videožurnál SM: Požár hotelu v Náplavní ulici
Popisek: požár
06 / 02 / 2018, 12:30

Málokdo z nás, když plánuje návštěvu nějakého evropského města a hotelu v něm, myslí na to, že bude v rámci pobytu bojovat o přežití. V tom lepším případě přijde o všechny osobní věci a v tom horším…. o život.

Už se to v Praze dlouho nestalo, pamětníci si jistě vzpomenou na hořící hotel Invalidovna, dá se říct, že se tento typ katastrof Praze vyhýbá. Bohužel v Praze hořel hotel Eurostars v Náplavní ulici. V hotelu byli ubytováni i cizinci, čtyři bohužel přišli o život.

Jde této smutné události, která Vás může potkat kdekoliv na světě předcházet? Čeho si máme všímat? Na co se ptát a co sledovat, když do hotelu přijedete?

Více v našem dalším Videožurnálu SM.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace