Videožurnál SM: Skandál na letišti. Na britském Heathrow se nechal zaměstnat člověk podezřelý z terorismu

Videožurnál SM: Skandál na letišti. Na britském Heathrow se nechal zaměstnat člověk podezřelý z terorismu
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: letiště Heathrow
27 / 02 / 2018, 14:00

Vážení diváci, sledujete další Videožurnál Security Magazínu, tentokrát na téma skandálu na britském letišti Heathrow.

Největší londýnské letiště Heathrow. Samo vzniklo tak, že musela být stejnojmenná vesnička na periferii Londýna srovnána se zemí. V  této době cloumá veřejností skandál, který může pro letiště znamenat to samé, co před lety letiště pro zmíněnou vesničku.

Tento týden byla vydána zpráva, že se zmíněném letišti nechal zaměstnat člověk podezřelý z terorismu. Byl v  hledáčku tajných služeb a s pořádně dlouhým záznamem v rejstříku trestů, kde nechybí ani násilné nebo sexuální zločiny. Vyfotil se na letištní ploše a pak ještě kontaktoval média, aby se se svým ,,kouskem" pochlubil.

Jak je to vůbec možné? Jedná se o selhání jednotlivců, nebo o selhání celého systému? Můžeme si býti jistí tím, kdo pracuje s námi na pracovišti?

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace