Videožurnál SM: Vražda novináře nebývale zjitřila emoce na Slovensku. Oprávněně?

Videožurnál SM: Vražda novináře nebývale zjitřila emoce na Slovensku. Oprávněně?
Popisek: ,Ndrangheta
15 / 03 / 2018, 17:15

Vážení čtenáři, sledujete další díl Videožurnálu Security magazínu. V tomto vydání se zaměříme kauzu zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka.

Jak to bylo skutečně s vraždou novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové? Slovensko i u nás to žije různými hypotézami, spekulacemi. Například: Jak moc investigativní novinář Ján vadil, komu ze slovenské vlády šlápl na kuří oko a kdo z  okolí vládnoucí ,,věrchušky" ho nechal zabít.

Na Slovensku začínají padat hlavy. Ministr kultury odstoupil kvůli svědomí, ministr vnitra, aby uklidnil situaci, koaliční strana Most-Híd chce předčasné volby, a ještě k tomu podal slovenský premiér Robert Fico dnes demisi. A intenzivně se hledá viník. Za vše prý může italská mafie. 

Najednou si média všimla, že Italové kupují byty a domy v našich městech, aby prali peníze. Prý. Tajuplní lobbyisté ovlivňují politiky. Prý. Čerpají eurodotace. Prý.

A jmenují se….,Ndrangheta. Více už v dalším Videožurnálu SM.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace