Víkendový útok na několik pražských kaváren. Útok nebo provokace?

Víkendový útok na několik pražských kaváren. Útok nebo provokace?
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
27 / 04 / 2016, 09:15

Výkonný místopředseda hnutí Pro Prahu Zbyněk Passer se na svém facebookovém profilu opřel do primátorky hlavního města Adriany Krnáčové (ANO).

Passer rovněž přiložil tabulku výdajů na „kampaň proti nenávisti“, kterou pořádá vládní Hate Free Culture. Informaci zveřejnil server parlamentnilisty.cz

„Celej false flag s pomalováním snadno omyvatelných ploch, výborným mediálním pokrytím a bleskurychle připravenou ‚solidární akcí‘ umytí včetně demonstrace nese znaky krajní levice,“ píše Passer k událostem uplynulých dní. O víkendu byly totiž neznámými vandaly pomalovány mimo jiné nacistickými symboly kavárny spadající do sítě HateFree Zone, vzápětí nato pomáhala při úklidu i samotná primátorka Krnáčová.

Krajní levice podle Passera pracuje tak profesionálně, efektivně a s tak vysokým rozpočtem, že se jednomu nechce věřit, že to neprobíhá s pomocí složek ministerstva vnitra a za vládního financování.

Kritici multikulti jsou "nepřáteli státu". Je v Evropě ohrožena svoboda slova?

Zbyněk Passer se na svém facebookovém profilu píše:

"Hate free culture.
Vysokororozpočtová "neziskovka" blízká některým členům vlády má prominentní přístup do médií, kvalitní rešerše, masivní nákup médií, profesionální management sociálních sítí, dobré projektové řízení a jasné cíle.
Co už tak jasné není, kdo a s jakými cíli cpe desítky milionů do tohoto spin-projektu. Píšu to s vědomím, že vláda ČR, která je oním "donátorem" z tabulky, nepoužívá tento hrdý titul jediná.
Tak co, najde se jeden jediný investigativní novinář, který rozkryje pozadí motivace financování HFC? (ano, zbytečný dotaz, uznávám)."

Facebook Zbyněk Passer

Blogger Petr Paulczynski napsal ve svém bloggu "Hlody středeční 26/4 aneb miluji naše média":

"Když někdo posprejuje HateFree - zneužil demokracii, ale když někdo zničí vlajku při návštěvě čínského prezidenta je to obhájce lidských práv. A ještě k těm uprchlíkům - čiň čertu dobře, peklem se ti odmění."  Zdroj: paulczynski.blog.idnes.cz

 

Tagy článku