Víme první: Ohlášení bomby uzavřelo část nábřeží Prahy 7. Policie zasahuje

Víme první: Ohlášení bomby uzavřelo část nábřeží Prahy 7. Policie zasahuje
16 / 03 / 2016, 10:30

Ve středečních dopoledních hodinách bylo ohlášeno umístění nástražného výbušného systému na ulici Dukelských Hrdinů v Praze 7.

17.3.2016 / Podle dnešního sdělení Krajského ředitelství Policie ČR v Praze policisté budovu prohlédli a žádný nástražný systém nenašli. Nyní policisté pátrají po pachateli, který je podezřelý z trestného činu šíření poplašné zprávy.

Policisté o případné hrozbě ani výsledku šetření do 17.3. 13:00 nezveřejnili žádnou informaci. 

16.3.2016 / Na místo se okamžitě sjelo více než 6 policejních vozů, psovod a pyrotechnik a místo pro kolemjdoucí uzavřeli policejní páskou. Zásah si vyžádal komplikace pro dopravu, na místě je omezen průjezd automobilů i tramvají a začaly se tvořit kolony. 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace