Vítejte v Německu, zemi, kde migranti (skoro) beztrestně zneužívají děti

Vítejte v Německu, zemi, kde migranti (skoro) beztrestně zneužívají děti
Autor: Flickr.com|Popisek: obraz
24 / 02 / 2017, 15:00

KOMENTÁŘ

Velkou odezvu vyvolal náš článek o sexuálním zneužití malé dívky pákistánským migrantem. Ten dostal u soudu jen podmínku. Navíc, když na něho předtím v afektu vyběhl dívčin otec s nožem, byl bez milosti policií zastřelen.

Příběh č. 2: Mladá Slovenska roztrhá, pomočí a následně spálí Korán. Za to jí hrozí až šest let nepodmíněně, tedy sazba, která se dává skoro za vraždu. Navíc prý Slovenka ohrozila tímto činem bezpečnost Slovenska. I nezaujatému člověku bez právního vzdělání je jasné, že je ,,něco shnilého v soudnictví německém", když bychom měli parafrázovat známého klasika.

Soud uloží za sexuální zneužití podmínku, i když musí vědět, že šestiletá dívka z toho může mít doživotní trauma. Na druhé straně hrozí mladé Slovence několikaletý trest, a to prosím natvrdo. Jak je jen toto možné?

Německé soudy už jsou v totálním vleku politické korektnosti, že se zkrátka bojí udělovat adekvátní nepodmíněné tresty. Zajímalo by mě, zda by byl rozsudek stejný i v případě, že by se zmíněného sexuálního zneužití dopustil Němec a ne migrant. Nejsem si tím vůbec jistý. Německé soudy v případě migrantů nepochopitelně přivírají oči, i když se jedná o tak závažné trestné činy, jako je sexuální zneužívání dětí. To není nic jiného než cesta do pekel.

Slovenska politicky korektní a vzorný rozsudek naopak v opačném gardu pocítí sama na sobě. Tyto zdánlivě nesouvisející dva případy jsou alarmující vizitkou politicky korektních (a bojácných) soudů, které v daných případech přestaly plnit svou roli ,,ručitele" spravedlnosti. Člověk aby si odplivl.

psali jsme:

Pákistánský migrant sexuálně zneužil šestiletou dívku, dostal podmínečný trest. Je mi jedno, zda mám sex s dítětem či dospělým, řekl u soudu

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace