Vláda schválila nové složení Bezpečnostní rady státu

Vláda schválila nové složení Bezpečnostní rady státu
Autor: Miloslav Rejha, Wikimedia Commons. https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Soubor:Strakova_akademie_z_M%C3%A1nesova_mostu_(2).jpg|Popisek: Strakova akademie
10 / 07 / 2018, 16:30

Vláda na svém dnešním zasedání kromě jiných témat projednala i nové složení Bezpečnostní rady státu.

Jejími členy se kromě předsedy vlády stali 1. místopředseda vlády a ministr vnitra, ministr obrany, ministryně financí, ministryně průmyslu a obchodu, ministr dopravy, ministr zdravotnictví a ministr zemědělství. Místopředsedou BRS se stal 1. místopředseda vlády a ministr vnitra.

Vláda také upravila statut Výboru pro zpravodajskou činnost. Jeho členy se vedle premiéra stali 1. místopředseda vlády a ministr vnitra, ministr obrany, ředitel Bezpečnostní informační služby, ředitel Úřadu pro zahraniční styky a informace a ředitel Vojenského zpravodajství.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace