Vláda si prý dělá co chce, Úsvit – Národní koalice chce obsadit hranice

Vláda si prý dělá co chce, Úsvit – Národní koalice chce obsadit hranice
Popisek: Ilustrační foto
23 / 03 / 2016, 13:00

Úsvit – Národní koalice bude 9. dubna demonstrovat na třech hraničních přechodech za preventivní ochranu českých hranic.

Zástupci strany to dnes řekli na tiskové konferenci ve Sněmovně. Protesty se mají uskutečnit na hraničním přechodu Cínovec v Ústeckém kraji, na přechodu u Kraslic v Karlovarském kraji a přechodu České Velenice v Jihočeském kraji. Loni v září zablokovali na výzvu Úsvitu odpůrci islámu na několik minut dopravu na česko-rakouském přechodu Dolní Dvořiště. Strana současně vydala tiskové prohlášení:

"Premiér Sobotka nerespektuje usnesení Výboru pro evropské záležitosti neustupovat vydírání Turecku. Premiér Sobotka odmítá vysvětlit proč jednal v rozporu s usnesením výboru. Vláda odmítá preventivní kontrolu hranic. Odmítá naše návrhy jak by CR mela bojovat po vzoru Maďarska a Slovenska proti kvótám a proti Islámskému terorismu. Za včerejšek a dnešek jsme vyčerpali všechny prostředky, které opoziční strana ve sněmovně má.

Tomuto zmaru nyní již nelze čelit ve sněmovně, ale jedině demonstrací a vyjádřením nesouhlasu maxima občanu s probruselskou Sobotkovu kolaboraci.

Z tohoto důvodu v sobotu  9.4. od 13.00 svoláváme demonstraci na hraniční přechod Cínovec na Teplicku v Ústeckém kraji. Na hraniční přechod za Kraslicemi v Karlovarském kraji. Jde o hraniční přechody přes které k nám přichází imigranti z Německa.

V Německu jsou ubytovny pro imigranty ze kterých mohou volné imigrantů odcházet, nelegálně překračují naše hranice a pohybuji se na našem území. Přes protesty občanu Německa policie proti imigrantům nezasahuje.

Česká policie chrání hranice na úkor hlídkové činnosti ve vnitrozemí. Jde tedy o příklady hraničních přechodu kde je jasně patrna potřeba znovuzřízení pohraniční policie, která bude chránit naše občany v pohraničí proti anarchii a kriminalitě která do Německa s imigrační krizí přišla.

Třetí přechod, kde demonstrace proběhne je přechod Velké Velenice v jižních Čechách, tedy hraniční přechod s Rakouskem. Zde pro změnu již dnes kvete organizovaný zločin prostituce a drog s klientskou rakouských Turků, kteří naše pohraničí z tohoto důvodu navštěvují. Problém zrušeni vízové povinnosti s Tureckem se právě v této oblasti v České republice projeví nejvíce.

Vyzýváme všechny občany kteří si přejí preventivní ochranu státní hranice, aby nás při této akci podpořili. Demonstrace proběhne s cílem krátkodobé blokády státních hranic prostřednictvím vytvoření živého řetězu."

Zdroj: Jan Zilvar, tiskový mluvčí

Tagy článku