Vladimír Putin odpovedal na otázku, koho by zachránil ako prvého, keby sa topil. Porošenka alebo Erdogana ?

Vladimír Putin odpovedal na otázku, koho by zachránil ako prvého, keby sa topil. Porošenka alebo Erdogana ?
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
17 / 04 / 2016, 07:00

Ruská televízia RT priniesla video, v ktorom Vladimír Putin odpovedá na otázku, koho by zachránil ako prvého, keby sa topil. Porošenka alebo Erdogana ?

Redaktorka televízie číta otázky, ktoré prišli do štúdia, najviac ju však zaujala otázka dvanásťročnej Vari Kuznecovej, ktorá sa pýtala, že koho by zachránil ako prvého, keby sa topil. Porošenka alebo Erdogana ?

Putin dlho nepremýšľal a jasne odpovedal:

,,Keď sa niekto rozhodne, že sa utopí, potom sa už zachrániť nedá. My sme pripravený podať pomocnú ruku každému, kto o to bude stáť. Rusko podá pomocnú ruku akémukoľvek partnerovi v ťažkej situácii, pokiaľ o to bude sam stáť.''

VIDEO má za 2 dni, viacej ako 200 000 zhliadnutí. 

zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace