Vladimír Putin sa stretol so svojim náprotivkom z Uzbekistanu

Vladimír Putin sa stretol so svojim náprotivkom z Uzbekistanu
Autor: Screenshot/Youtube
27 / 04 / 2016, 06:45

Vladimír Putin diskutoval v utorok, zo svojim náprotivkom z Uzbekistanu. S Islamom Karimovom diskutoval o biletárnych vzťahoch či o regionálnych alebo medzinárodných otázkach. Diskusia sa odohrala v Moskve.

Vladimír Putin:

,,Napriek skutočnosti, že objem obchodu sa v ekvivalente dolárov znížil, ekvivalent v rubľoch vzrástol. Celkový objem obchodu s Uzbekistanom v rubľoch sa zvýšil, tento výrazný rast v prvom štvrťroku tohto roka, je udržiavaný. Dodávky poľnohospodárskych produktov z Uzbekistanu sa výrazne zvýšil.''

zdroj: youtube/Ruptly TV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace