Vlajka Severnej Kórei na Mesiaci ? Do 10 rokov by to mala byť realita

Vlajka Severnej Kórei na Mesiaci ? Do 10 rokov by to mala byť realita
Autor: pixabay.com|Popisek: ilustračný obrázok
06 / 08 / 2016, 10:45

Riaditeľ vedeckého výskumu oddelenia severokórejskeho Národného úradu pre vesmírny vývoj, Hyon Kwang II vyhlásil Severná Kórea má v pláne, do 10 rokov vyslat na Mesiac bezpilotnú misiu.

Vďaka tejto misii by mala byť zasadená vlajka Severnej Kórei, ako dôkaz úspechu.

Hyon Kwang Il

“Aj napriek tomu, že USA a ich spojenci sa snažia blokovať náš vesmírny vývoj, naši vedci budú dobývať vesmír a nakoniec zasadia vlajku KĽDR na Mesiaci.”

Plány Severnej Kórei nekončia len pri zasadený vlajky na povrch Mesiaca. Hyon Kwang Il vyhlásil, že krajina ma dokonca ambíciu skúmať ľudskou posádkou vesmír, Mesiac a taktiež aj ďalšie planéty.

Zdroje: theguardian.comeurope.newsweek.com/

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace