Vo veku 101 rokov zomrel v spánku miliardár David Rockefeller

Vo veku 101 rokov zomrel v spánku miliardár David Rockefeller
20 / 03 / 2017, 17:00

David Rockefeller (*12.6.1915- 20.3.2017) bol najstarší člen rodiny Rockefellerovcov.

Bol synom zakladateľa ropnej spoločnosti Standard Oil Johna D. Rockefellera Jr., o jeho smrti informoval jeho hovorca Fraser P Seitel.

Americký miliardár zomrel v spánku, vo svojom dome v Pocantico Hills. David Rockefeller bol jedným zo zakladateľov skupiny Bildeberg a Trilaterálnej komisie. Taktiež podporoval Rímsky klub, a financoval rôzne charitatívne organizácie.

David Rockeffeler sa stal prvým dolárovým miliardárom na svete, o jeho smrti informoval The New York Times.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace