Vodní robot CYBERJET 250

Vodní robot CYBERJET 250
Autor fotografie: tecdron.fr|Popisek: CYBERJET 250
08 / 04 / 2015, 16:15

Průzkumný a pozorovací vodní robot (USV- ASV) určený pro akce na moři na dlouhé vzdálenosti.

Robot francouzské firmy TECDRON může být dálkově ovládaný nebo pracovat v autonomním, předem naplánovaném režimu a poskytuje podporu při kontrolní, hlídkovací nebo sledovací činnosti včetně průzkumu mořského dna.


Je vybaven širokoúhlou HD kamerou (BOSCH MIC IP 7000 HD) s gyroskopem pro stabilizaci snímaného obrazu a fotoaparátem se zoomem X36. V trupu má integrovány senzory GPS, teploty, počasí "Airmar PB200", telemetrie, laser a 2D a 3D sonary (Blueview Sonar a boční sonar).

CYBERJET 250

Řídící jednotka umožňuje vizualizaci a sledování online všech instalovaných kamer a senzor.  Užitečné zatížení je až 200 kg. Napájení je zajištěno LiFePO4 bateriemi s celkovou výsrží 8 až 16 hodin. Dosah je od 2 do 5 kilometrů a rychlost až 13 km/hod.

Cyberjet 250 je určen nejen pro vojenské účely, ale díky použité technologii i pro civilní, především průzkumné a vědecké využití.

CYBERJET 250

Zdroj: TECDRON

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace