Vojenský analytik: "Je pozdě. Můžeme čekat islámskou invazi."

Vojenský analytik: &quote;Je pozdě. Můžeme čekat islámskou invazi.&quote;
01 / 03 / 2016, 11:00

Naši jižní hranici ochrání pouze ozbrojení policisté a vojáci, kteří budou schopni zabránit ilegálům ve vniknutí na naše území.

Pokud Bavorsko zavře hranice s Rakouskem, bude nutné bránit některá riziková místa našich hranic. Pokud jde o Slováky, vzhledem k terénu to budou mít jednodušší, uvádí v reakci na poslední vývoj vojenský analytik Martin Koller v dnešním rozhovoru pro ParlamentniListy.cz. 

Mimo jiné také uvedl: "Skutečným problémem jsou z hlediska balkánské trasy islámské státy Albánie a především Bosna a Kosovo, které vytvořili evropští a američtí demokraté jak na objednávku pro islamizaci Evropy. Zničení Jugoslávie nám přichází draho nejen finančně, ale i z hlediska bezpečnosti. O kriminalitě všeho druhu, především proudu drog směřujících dlouhodobě z těchto islámských demokracií do civilizované Evropy dobře vědí policejní odborníci."

Islámský stát vyhrožuje muslimskému muftímu v Bosně

A současně dodává: "My se můžeme jen modlit, aby Bavoři hranici neuzavřeli, pokud by zůstalo průchodné Rakousko. Na druhé straně je v zásadě jedno, kdy to udělají. Protože naši politici s výjimkou prezidenta a několika viditelných vlastenců budou slibovat, že islámská invaze nebude, dokud nebude pozdě na jakákoli opatření. Ono je na ně v podstatě pozdě už dnes. V případě uzavření hranic Bavorska a průchodného Rakouska můžeme čekat islámskou invazi se všemi průvodními jevy jednostranné multikulturní prezentace islámské kultury od používání křesťanských hřbitovů jako záchodů přes krádeže k znásilňování."

Migranti v Německu prý mohou krást, ale škoda musí být jen do 10 eur

Z pohledu vojenského analytika je "nejvíce ohrožen jižní úsek hranice od slovenských hranic po Lipno, kde je minimum přírodních překážek. Lipno a Šumava jsou už průchodné méně. Nejvíce ohrožené by byly jižní Morava, jižní a jihozápadní Čechy. Ovšem Šumava je obtížně průchodná i z české strany do Německa. Bavorsko by těch několik přechodů lehce uzavřelo, takže ilegálové by mohli zůstávat na naší straně hranic a přibývat s nadšenou pomocí současné vlády a politických neziskovkářů za radostného potlesku Berlína i Bruselu.

Zde je třeba zdůraznit, že jižní hranici ochrání pouze ozbrojení policisté a vojáci, kteří budou schopni zabránit ilegálům ve vniknutí na naše území! Jakmile budou u nás, máme je na krku i z právního hlediska. Proto se pravděpodobně nevyhneme ani budování ženijních zátarasů z žiletkového plechu a plotů, jaké vidíme jinde, pokud bude Rakousko průchodné a Bavorsko uzavře hranice. Senzory a bezpilotní letouny mohou sehrát jen pomocnou roli z hlediska monitorování situace, a to jen za dobrého počasí a viditelnosti.

Slovenské hranice budou chránit speciální mobilní bariéry

Dosud žádná kamera, senzor či dron nikoho nechytily a nevykoply zpět za hranici. Chytat někoho na našem území, to je už pozdě. Zde je opravdu třeba apelovat na veřejnost a politiky, aby urychleně zapojili do ochrany hranice i občanské iniciativy, především osoby, které absolvovaly vojenský výcvik. Můžeme jen připomenout iniciativu Stráže obrany státu.

Policistů je zoufale málo a mají plno jiných starostí s kriminalitou. A ta se v případě islámské invaze zvýší, což ukazuje praxe Německa, Švédska i dalších zemí. K jejímu potírání jsou třeba právě policejní odborníci, zatímco ostrahu terénu v prostoru hranic mohou pomáhat zabezpečit vojáci jak v činné službě, tak v záloze.

„Naši“ političtí „vůdcové“ se navíc stále spoléhají na to, že ilegálové se k nám nepohrnou, protože v naší žebrácké zemi je stejně jako v ostatních východních koloniích nic dobrého nečeká. Ubohé platy a ještě žebráčtější sociální systém, který mají obšancovaný jiní, a navíc hrozba práce. Doklad našeho ekonomického zázraku za posledních 25 let. Za ten můžeme poděkovat všem politickým stranám a hnutím, které tu v posledním čtvrtstoletí vládly.

Je to paradoxní, ale v případě, že by Slovinsko, Rakousko, Maďarsko, Slovensko a Švýcarsko, případně další státy uzavřely hranice, hrozí nám největší nebezpečí přísunu ilegálů ze strany Merkelovského Německa a jeho kvót, o nichž tamní politici stále melou jak chovanci z psychiatrické kliniky.

Z uvedeného hlediska se lze obávat ještě jednoho tvrzení německých politiků. Předpokládají příchod dalších 2,5 milionu ilegálů. Jak je to možné, jestliže cpeme miliardy eur Turecku, které má ilegály zadržovat, a bude nás chránit slavný FRONTEX? Řeči berlínských a bruselských papalášů si trapně odporují.

VIDEO:Nemecko hlási že do Európy príde až 10 miliónov imigrantov!

To znamená, že oni již předem počítají s tím, že ilegálové potáhnou dál, protože celá ochrana schengenského prostoru zůstane komedií jako doposud! Nanejvýš se z ilegálů stanou legální migranti plnící úkol islamizace Evropy za peníze evropských daňových poplatníků. Tedy další zločinná komedie ze strany Německa a hnědých rasistických multikulturalistů z Bruselu.

"Proto se musíme, chtě nechtě, připravit na uzavření hranic, ovšem nikoli řečmi našich „vlasteneckých“ politiků bezuzdně podlézajích cizím zájmům!" Uzavírá tuto část rozhovoru Martin Koller.

Celý rozhovor naleznete zde.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace