Vražedný požiar v Moskve, zomrelo osem hasičov

Vražedný požiar v Moskve, zomrelo osem hasičov
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
24 / 09 / 2016, 10:15

Na internete sa objavili dramatické zábery, na ktorých je zaznamenaný požiar v Moskve, ktorý bol na rozlohe približne 1500 metrov štvorcových.

V hlavnom meste Ruska, horel sklad, v ktorom boli umelé kvety. Tento sklade bolo množstvo chemických látok a horľavých materiálov. Požiar sa nachádzal skoro míľu od najbližšej obytnej štvrti, vo východnom Moskve.

Viacej ako stovka ľudí, musela byť evakuovaná. Pád strechy, si dokonca vyžiadal smrť ôsmich hasičov. 

Zdroj: Rt.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.