Vtipná youtuberka Stevie Ryan (✝33), se oběsila ve svém bytě, když na ni dolehla smrt jejího dědečka

Vtipná youtuberka Stevie Ryan (✝33), se oběsila ve svém bytě, když na ni dolehla smrt jejího dědečka
Popisek: Stevie Ryanová
20 / 03 / 2018, 18:30

Herečka Stevie Ryan, jejíž videa měla na youtube milióny zhlédnutí se oběsila ve svém bytě v Los Angeles. Učinila tak několik dní poté, co se v televizi svěřila divákům s depresemi po smrti svého dědečka.

Proslavila se především klipy, parodujícími známé celebrity jako Justin Bieber, Amy Winehouse či Lady Gaga. Její videa byla virální a mimořádně vtipná.

psali jsme: Krásná Claudia se zabila za volantem svého brouka, kdy si jela pro věci ke svému bývalému milenci. Byla to sebevražda?

Do Hollywoodu se vydala v 19 letech. Zahrála si v několika filmech, ale největší popularitu jí přinesl kanál Youtube. Následně dostala prostor na stanici VH1 se svou show Stevie TV.

Den před svým odchodem na onen svět poslala dojemný vzkaz svému dědečkovi: „Muž mých snů už navždy zůstane jen v mých snech. Budeš mi chybět. Miluji tě.“

psali jsme: Záhadná smrt herečky Brittany Murphyové: Zabila ji její matka, která krátce poté odpravila i její manžela?

Její partner, herec Drake Bell, komentoval její smrt na Twitteru: „Prosím, ať se z té noční můry probudím.“ A později dodal: „Mé srdce je na cáry.“

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace