Vůdce hnutí Šaría pro Holandsko: Demokracie je rakovina

Vůdce hnutí Šaría pro Holandsko: Demokracie je rakovina
21 / 04 / 2016, 08:15

Vůdce hnutí Šaría pro Holandsko požaduje zavedení zákona šaría všude po Evropě. Demokracie je podle něj "rakovina" a on tedy požaduje zničení demokratického zřízení v Nizozemsku.

Video bylo pořízeno už v roce 2012, a onen muslimský výtečník upozorňuje na to, že islám byl v Evropě vždy přítomen a pod jeho nadvládou vše fungovalo. Jako příklad uvádí Španělsko a chalífáty, které na jeho území byly.

Šaría je podle něj jediná alternativa, řešení a náhrada "člověkem vytvořených" systémů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace