Vůz začal po nárazu do stromu hořet, řidič na místě zemřel

Vůz začal po nárazu do stromu hořet, řidič na místě zemřel
Autor: HZS Kraje Vysočina|Popisek: Vůz začal po nárazu do stromu hořet, řidič na místě zemřel
02 / 10 / 2014, 20:30

Čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů zasahovaly ve středu v noci u tragické dopravní nehody s následným požárem na komunikaci u obce Studnice na Žďársku. Vůz začal po nehodě hořet.
Zdroj: HZS Kraje Vysočina, Policie ČR

1. října ve 22:50 hodin došlo na silnici II. třídy č. 354 mezi obcemi Rokytno a Kuklík k tragické dopravní nehodě. Řidič vozidla Škoda Felicia jel po komunikaci ve směru od obce Rokytno. Při průjezdu táhlou pravotočivou zatáčkou v klesání nezvládnul řízení vozidla a vjel do protisměru. Následně narazil přední částí vozidla do stromu a dopravní značky vlevo mimo komunikaci. Po nárazu došlo k požáru vozidla. Třiadvacetiletý řidič z Novoměstska utrpěl při dopravní nehodě smrtelné zranění. Ke zranění jiných osob při nehodě nedošlo. Policisté odhadli vzniklou škodu na téměř 30.000 korun. Další okolnosti dopravní nehody policisté dále šetří.

Na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina byla nehoda ohlášena ve 23.01 hod. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Nového Města na Moravě, Sněžného a Kuklíku.

Při příjezdu prvních jednotek na místo události byl osobní vůz značky Škoda Felicia kompletně v plamenech. Uvnitř vozidla zůstal zaklíněný jeho řidič. I přes maximální úsilí mu už zasahující jednotky nedokázaly pomoci.

Vůz hasiči uhasili a technicky jej zabezpečili. Následně velmi úzce na místě události spolupracovali se zasahující policisty.V letošním roce je to již osmatřicátá oběť dopravní nehody na silnicích v Kraji Vysočina.

Dopravní nehoda

Psali jsme také:

Státu došla trpělivost - feťáci a opilci za volant nepatří! Je jich deset tisíc ročně

Tragická nehoda v Mostech u Jablunkova

Dopravní nehoda autobusu a osobního auta na Kladensku si vyžádala smrt a těžké zranění

Dopravní nehoda dvou vozidel si vyžádala dva mrtvé

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace