Výbuch obytnej budovy v Nemecku

Výbuch obytnej budovy v Nemecku
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
19 / 11 / 2017, 09:00

V Salzgittere v Dolnom Sasku boli štyria ľudia zranení po explózii štvorpodlažného bloku v sobotu večer, informovali hasiči a polícia.

Explózia zranila troch mužov vo veku 27, 39 a 64 rokov a jednu ženu. Menšie poranenia utrpeli aj zasahujúci hasiči, tí evakuovali celý bytový dom.

Budova na ulici Katowice bola evakuovaná v sobotu v noci. Fasáda domu bola poškodená, vo vzduchu lietalo rozbité sklo. Príčiny explózie vyšetruje polícia i hasiči.

Po zistení nových informácii budeme článok aktualizovať.

Neprehliadnite na Security magazíneSurvival- ako sa chovať, aby ste prežili v pustine alebo v džungli? A kam sa schovať pred teroristickým útokom ? S nami viete viacej.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace