Výbuch plynu zabil ve sportovním centru v Belgii jednoho člověka, další čtyři zranil

Výbuch plynu zabil ve sportovním centru v Belgii jednoho člověka, další čtyři zranil
Autor: redakční databáze|Popisek: výbuch
26 / 08 / 2016, 16:00

Podle policie se nejednalo o teroristický útok, ale o nešťastnou náhodu.

Exploze otřásla sportovním centrem v belgickém městě Chimay, které se nachází blízko francouzských hranic. Při výbuchu plynu zemřel na místě jeden člověk a čtyři další utrpěli zranění.

Incident se stal včera okolo půlnoci ve sportovním centru Le Chalon. Podle místních médií se těsně před explozí nacházeli v budově čtyři lidé. Samotný výbuch vzešel ze skladovacích prostor sportovního centra. Podle hasičů, kteří likvidovali následný požár, se nejednalo o rozsáhlý výbuch.

Policisté již vyloučili teroristický útok na sportovní centrum, šlo s největší pravděpodobností o nešťastnou náhodu. Místo výbuchu uzavřeli a na rozsah škod se přijel podívat i starosta města.

 

Vince Crate

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace