Výbuch před poštou v centru Říma poškodil jedno auto

Výbuch před poštou v centru Říma poškodil jedno auto
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
12 / 05 / 2017, 10:45

Dnes explodovala v centru Říma před poštou výbušnina, která poškodila jedno auto. Podle policie nejsou hlášeni žádní zranění. Policie se domnívá, že mohlo jít o tzv. dopisovou bombu. Okolí incidentu bylo policisty uzavřeno.

/ AKTUALIZOVÁNO/ Podle policie nemá výbuch, ke kterému dnes došlo před poštou v Římě, nic společného s islámským terorismem. Policie prohlásila, že se jednalo o ,,protestní čin". Při výbuchu nebyl nikdo zraněn, poškozeno bylo jedno auto parkující nedaleko budovy. Výbušnina byla vyrobena podle vyšetřovatelů podomácku.

 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Výbuch v tureckom meste Izmir

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace