Výbuch v centrálnom Rusku

Výbuch v centrálnom Rusku
Autor: pixabay.com|Popisek: ilustračný obrázok
23 / 10 / 2016, 13:30

V centrálnom Rusku, v meste Ryazan, dnes umreli traja ľudia pri mohutnej explózii plynu.

Výbuch prešiel niekoľkými poschodiami, zničil celé byty.

Tlačová agentúra TASS, vo svojom správe píše, že výbuch zranil 16 osôb, z ktorých traja zomreli. Štyria boli hospitalizovaný.

Mesto Ryazan sa nachádza približne 200 kilometrov juhovýchodne od Moskvy, toto nešťastie sa stalo v noci.

Polícia vyšetruje okolností výbuchu. Ruské ministerstvo pre mimoriadne situácie k incidentu dodalo, že medzi zranenými sa nachádzali aj deti.

Zdroj: Twitter, Rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace