VIDEO: Výbuch v jaderné elektrárně ve francouzském Flamanville: Na místě několik zraněných

VIDEO: Výbuch v jaderné elektrárně ve francouzském Flamanville: Na místě několik zraněných
Autor: Flickr.com|Popisek: jaderná elektrárna
09 / 02 / 2017, 11:30

Dnes v deset hodin ráno byl nahlášen výbuch uvnitř jaderné elektrárny Flamanville ve Francii.

Podle deníku Mirror je na místě několik zraněných, kteří byli odvezeni do nemocnice. Pdole agentury AFP se nadýchalo kouře pět lidí. V areálu jaderné elektrárny zasahují hasičské sbory.

 

Podle serveru RT.com vznikl výbuch ve strojovně, kde bylo v kritický okamžik sedm lidí. Podle deníku Mirrok nehrozí nebezpečí úniku radioaktivity do okolí.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

VIDEO: Ve španělské Valencii došlo k obrovskému výbuchu chemické továrny, jeden člověk zraněn

 

Zdroj: rt.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace