Výbuch v továrně na zábavnou pyrotechniku

Výbuch v továrně na zábavnou pyrotechniku
Autor: DailyMail|Popisek: Výbuch v továrně na zábavnou pyrotechniku
07 / 01 / 2015, 05:45

6.1.2016 / Kameraman zaznamenal výbuch v továrně nedaleko Granady v jihoamerické Kolumbii.
Zdroj: DailyMail

Výbuch pěti skladů se střelným prachem a rachejtlemi natočil náhodný svědek. To, co zpočátku vypadalo na neškodný ohňostroj, se změnilo v peklo. 

Podle místní policie byla jedna osoba lehce zraněna, ale doprava na hlavní komunikaci s hlavním městem Bogota musela být úplně zastavena. 

Video (zdroj: YouTube, bizitoto HD )


Psali jsme také:

Varování před nebezpečnou pyrotechnikou

Armádní muniční sklady jsou bezpečné

Stát zanedbal kontrolu v muničních skladech soukromých firem!

Tablet Panasonic do explozivního prostředí

Počítačové válečné hry jako prevence před katastrofami

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace