Výbuch v turistickém letovisku Antalya

Výbuch v turistickém letovisku Antalya
Autor: Screenshot YouTube / RUPTLY
25 / 10 / 2016, 10:45

Úterní exploze na parkovišti před budovou, kde sídlí obchodní komora v tureckém letovisku Antalya, zranila nejméně deset lidí.

Na místo vyrazily sanitky. Zda jsou nějaké oběti, není zatím známo, uvedla televizní stanice CNN Türk, není jasná ani příčina výbuchu. Podle agentury Dogan exploze zničila jeden automobil a další čtyři vozy a okolní budovy jsou poškozené. Média uvádějí, že se mohlo jednat i o výbuch vozidla na LPG. Zdroj: spiegel.de

Turecké letovisko Antalya zasáhly rakety

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace